Sifriat Hava

ספריית חוה
Sifriat Hava

 

Sifriat Hava is proud to present  the Seforim of Rabbi Shlomo Aviner. Rabbi Aviner who is the Rabbi of Bet El and the Rosh Yeshiva of Ateret Kohanim is one  of the leading thinkers and writers in today's religious Zionist movement

הרב אבינר, כבן 65, יליד צרפת. היה חבר בני עקיבא ומדריך בה וכן חבר הנהלת התנועה בצרפת. בגיל ההתבגרות, למד באוניברסיטה מדעים מדויקים ביניהם מתמטיקה, פיסיקה והנדסת חשמל. 
הרב עלה לארץ יחד עם גרעין של בני עקיבא בגיל 23, משאיר מאחור את משפחתו. בהגיעו, התיישב בקיבוץ שדה אליהו, תוך רצונו העיקש ליישם את אידיאל חיי העבודה בארץ ישראל. לאחר מספר שנים, עלו לארץ גם משפחתו. בצבא שירת כלוחם. השתתף במלחמות ששת הימים ויום כיפור והגיע לדרגת סגן.
הרב אבינר למד בישיבת מרכז הרב, שם גם פגש את רבינו, הרב צבי יהודה קוק שהפך לרבו המובהק. לאחר מספר שנים, בהוראת רבו, הצטרף לגרעין שהתיישב בחברון ולמד שם ושם גם פגש את אשתו. עם השנים, נהיה לאחד מתלמידיו המובהקים של רבינו ובעידודו, ערך חוברות וספרים מתורתו.כשלמד בישיבה, בכדי להימנע מקבלת מלגה וכדי שלא לחיות על חשבון הציבור, לימד הרב מתמטיקה, בישיבת "נתיב מאיר".
כשהוסמך לרבנות, בשנת תשל"א, כיהן כרב הקיבוץ "לביא" שבגליל. עם זאת, המשיך לעבוד במשק מחצית מהיום, כהזדהות עם האידיאל של עבודת הארץ.בשנת תשל"ז עבר למושב "קשת" ברמת הגולן, לשמש כרב היישוב. בשנת תשמ"א, עבר לשמש כרב היישוב בית אל (כ-4 שנים לאחר הקמתו), תפקיד שאותו הוא ממלא עד היום.
בשנת תשמ"ג במקביל לרבנות בבית-אל, הקים את ישיבת עטרת כוהנים ועמד בראשה. הישיבה ממוקמת בעיר העתיקה בירושלים ולומדים בה כ-200 תלמידים במספר מסלולי לימוד. מהישיבה יצאו במהלך השנים רבנים רבים, מורים ומחנכים, ראשי מכינות, וכן קצינים בכירים בצה"ל. במסגרת הישיבה יזם הרב אבינר הוצאת חוברת חודשית, בה מאמרים בתחומי מחשבה והלכה, בשם "עיטורי כוהנים". הוא מפרסם בה באופן קבוע תשובות קצרות שלו ושיחות של הרצי"ה שנערכו על ידו. הרב אבינר נוהג לכתוב מידי שבוע גם בעלוני פרשת השבוע המופצים בבתי הכנסת בשבתות כמו "מעיני הישועה" והעלון השבועי של מכון מאיר – "באהבה ובאמונה". וכן הוא משיב לשואלים באתר זה, והוא עונה למאזינים בשתי תוכניות רדיו .


To view books click on the catalog thumbnail  

לראות את הספרים לקליק על תמונת הקטלוג

Sifriat Hava carries a wide variety of Seforim for the Jewish home. Not only the works of Rabbi Shlomo Aviner and Rav Zvi Yehuda Kook but a wide range of works in Jewish thought, recent Zionist thought, and general works on the holidays. Click on the picture.

תוכל למצוא בספריית חוה ספרים בשלל נושאים בעניני השקפה, שיחות, ארץ ישראל, ספרים למעגל השנה כולל ימי התשובה הגדות ועוד

 

Seforim on today’s issues such as the marriage, education, computers in the Jewish home. Commentaries on Nach, Megillot, Mesillat Yesharim

ספרים בנושאים אקטואליים כמו שלום בית וחינוך ילדים
פרושים לספרים שונים כמו ספר יונה, חמש מגילות, פרקי אבות ומסילת ישרים
כמו כן ביוגרפיות

 

Also selected children’s titles and works in a variety of languages


תוכלו למצוא גם ספרי ילדים השוזרים בעלילתם מסר יהודי, וספרים למבוגרים במספר שפות 


Sifrei Hava can be purchased here at competitive prices and with shipping in Israel or to your door in the Diaspora.

Please use the order link
ניתן לקנות  את ספרי הוצאת חוה כאן עם מחירים  ועם משלוחים בארץ ובחו”ל בלינק ההזמנות